poniedziałek, 23 maja 2011

Jestem strasznie zmęczona!

Od środy aż do niedzieli balowałam no bo PIASTONALIA :D i oczywiście coś mi się musiało stać! Jutro będę znowu jechała na pogotowie L całe podbicie u stopy mam spuchnięte i obolałe.. I naprawdę nie wiem jak to się stało… W sobotę wykorzystałam możliwość lekarza na koncercie i poszłam do punktu medycznego , spryskał mi tym lodem , straszny ból  to był ! Powiedział ,że jak nie przejdzie zapraszam  na pogotowie bo to może być złamanie, uszkodzenie chrząstek ! wybrałam bym się dziś lecz jutro jadę do fryzjera do Katowic. A jak będę miała gips ? to po K-ce nie będę biegać z tym… więc jutro na spokojnie sobie pójdę na pogotowie i się dowiem co mi jest…  W środę pisałam poprawę z niemieckiego i ZALICZYŁAM J bardzo się cieszę ! J. Co do włosów to chcę taką grzywkę J i ombre tylko jeszcze nie wiem na jakich kolorach J. . . 

3 komentarze:

 1. ja bez szwanu wyszłam z tej imprezy:P

  OdpowiedzUsuń
 2. aaaaa, ja jestem kolejna co chce być au pair;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. hej ;) ja też będę w tym roku au pair :) tyle że lecę do Irlandii ;) mój angielski nie jest komunikatywny z pewnością, na szczęście jadę do wyrozumiałej rodzinki :) już mam kurs naa miejscu i mam nadzieję że po 2-3 miesiącach będę już swobodnie gadać ;)
  ja szukałam rodzin na aupair-world.net, na własną rękę.
  No jeśli chodzi o USA to wiadomo bez prawka nie da rady. Ja na szczęście robiłam tuż przed 18 stką :)
  Nie wiem czy bym była na tyle odważna żeby jechać do USA bez znajomości dobrej angielskiego;/ jednak gdybyś miała jakiś rematch to daleko do domu :P oczywiście Ci tego nie życzę! ale chyba trzeba brać każdą opcję pod uwagę? ;/

  pozdrawiam!!! :)

  OdpowiedzUsuń